Makia Juuso T-Shirt M bílé M21269_001

více ↓
Materiály a péče - 100% organická bavlna: materiál vyrobený v Turecku, vláknový původ v Turecku - 150 g/m² česaná bavlna, jednoduchý žerzej - vyrobeno v Turecku - praní v pračce na 40 ° C, nebělit, žehlit na střední teplotu, nesušit v sušičce, povolené chemické čištění

Společnost Makia byla založena v roce 2001 a je oděvní společností se sídlem v Helsinkách, která vyrábí současné severské oděvy. Myšlenka Makie pochází z potřeby udržet se v drsných podmínkách v teple a zároveň se hodit do městského prostředí, a to jak kvalitou, tak i trendy, aby se stala součástí našeho každodenního života. Kolekce Makia je inspirována historií a okolím helsinského přístavu, kde se nachází sídlo značky, a vyvinula se v kompletní řadu oděvů, které ji ukrývají od hlavy až k patě.

Ve studeném dešti jsme stáli dostatečně dlouho, abychom upřednostnili jednoduchý a funkční design, který se zaměřuje na materiály respektující drsné severní klima. Makia se narodila v helsinském přístavu z těchto zásad - obstát ve zkoušce časem a doprovázet vás po mnoho let.

663 Kč koupit na Shooos.cz

Skladem

Značka: Makia
Pro koho: muži
Barva: bílá
Materiál: bavlna, termo, žeržej